preloading preloading preloading preloading
Designový obklad Vám na míru

JEDNODUCHÉ

Barevná stěna je unikátní obklad vyrobený z alukompozitu. Jedná se o lehkou sendvičovou desku o tloušťce 3 mm.

Použitý materiál je velice odolný a je proto vhodný pro použití v interiéru i exteriéru. V koupelně je Barevná stěna praktickou a moderní alternativou klasického keramického obkladu. Na rozdíl od kachliček zaručuje bezespárový povrch obkladových desek jednoduchou údržbu.

rulerInstalace Barevné stěny je také velice jednoduchá a nevyžaduje odstranění původního obkladu. Materiál se velice dobře opracovává. Pokud si ovšem na montáž netroufnete sami, neváhejte nás kontaktovat.

ORIGINÁLNÍ

paintingStaňte se designérem své vlastní koupelny. Příroda, moderní grafika nebo jednobarevný obklad? Vzhled Vaší koupelny je zcela na Vás!

photoVybírat můžete z bohaté palety motivů. Pokud z nabízených dekorů nevyberete, obraťte se na nás. Ve spolupráci s našimi grafiky najdeme řešení Vám na míru! Použít můžete také vlastní, dostatečně kvalitní fotografie.

Barevná stěna se ideálně hodí pro renovaci koupelny. Její vlastnosti umožňují rychlý průběh rekonstrukce bez mokrých procesů.

KVALITNÍ

infoMateriál Barevné stěny je velice odolný. Jedinečný vzhled získává díky kvalitnímu digitálnímu potisku. Povrch koupelnového obkladu je opatřen speciální otěruvzdornou vrstvou, díky které si potisk i přes stálý kontakt s vodou a následnou údržbu zachová svůj vzhled beze změn. Ochranná vrstva navíc na desce vytváří zajímavou strukturu.

Chcete-li si být naprosto jisti kvalitou materiálu a zvoleným motivem, objednejte si jednoduše vzorek zdarma.

Vaši vysněnou Barevnou stěnu Vám dodáme během čtyři až sedm týdnů od objednávky.

staňte se našimi příznivci na sociálních sítích a získejte tak nejnovější informace o novinkách, chystaných akcích, nových kolekcích motivů a dalším.

Jsme zde pro Vás a jakékoliv Vaše dotazy:
Po-Pá 09:00 - 17:00: TEL: 776 08 99 38
GoPay Barevná stěna FACEBOOK Barevná stěna Instagram Barevná stěna SKYPE Barevná stěna on YouTube
Proč Barevná stěna?|Kontakty|Přihlásit